Noteikumi un preču garantija

Veikals mantubode.lv piedāvā savam klientam bērnu rotaļlietas, Poļu ražotāja American Club apavus un populāru zīmolu sporta apavus. Rotaļlietas un apavi tiek iepirkti Eiropas vairumtirdzniecībās bāzēs vai pie ražotājiem. 

Attālināti iegādājoties preci, klients ir tiesīgs to nosūtīt atpakaļ 14 dienu laikā saskaņā ar LR likumdošanu. Precei ir jābūt nelietotai, nesabojātai, orģinālajā iepakojumā. 

Rotaļlietām, Polijas ražojuma apaviem American Club, sporta zīmolu apaviem tiek nodrošināta ražotāja 2 gadu garantija atbilstoši LR likumdošanai 


Lūgums nekavējoties griezties pie mums, ja ir konstatēts kāds preces defekts vai neatbistība!


Garantijas nosacījumi neattiecās uz:

nocenotajām precēm;

bojājumiem, kas radušies dabas stihijas dēļ;

bojājumiem, kas radušies elektroniskās vai mehāniskās rotaļlietās iekļūstot svešķermenim, šķidrumiem, smiltīm, vai mehānisku bojājumu gadījumos;

rotaļlietas patvaļīgi remontētas;

bojājums radies ekspluatācijas gaitā, nodiluma rezultātā;

izmantoti neatbisltoši apavu tīrīšanas un kopšanas līdzekļi vai nav lietoti apavu aizsardzības līdzekļi;

uz akumulatoru, akumulatora lādētāja savienojuma kabeļiem, kontaktdakšām;

nav ievēroti pareizi lietošanas noteikumi.


Distances līgums  (tikai pasta sūtījumiem)

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.
  • pircējs ir bojājis iepakojumu vai preci.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.